Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
lida fiyatları
Lida > Lida Zayıflama Hapı > Lidayla Zayıflayanlar

Amanda Bronks: İlk resimimden nefret ediyorum. Lida kullanmadan önce 80 kilo ağırlındaydım. Aralık ayı ortasında düğünüm vardı ve bu üç ay içinde zayıflamam gerekiyordu ama kimse benim zayıflayabileceğime inanmıyordu. Şimdiki ağırlığım ise 55 kilo, sadece 1,5 ayda 25 kilo verdim. İştahım kesildi, çizburger abur cubur yemek yeme alışkanlığım ortadan kalktı ve lida kulalnırken günde 1 saat kadar yüzüyordum bunun etksininde olduğu belirtildi. Teşekkürler

amanda-1amanda-2

2 ay boyunca lida kullandım. Son 5 senedir kilo sorunumla uğraşıyordum. Farklı diyetler, egzersiz programları, zayıflama haplarını denedim bazen kilo kaybettim ama hep verdiğim kiloları geri aldım. Lidayla kilo vermeyi başardım ve tam tamına 25 kilo verdim.

Nicole: Ben lidayı seviyorum 25 kilo vermemi sağladı. Metabolizmamı hızlandırarak zayıflattığı kesin çünkü bunu kullanırken hissedebiliryorsunuz. Lida kullanırken normal yemek yiyebiliyorsunuz en güzel tarafıda bu. İnanılmaz bir ürün, zayıflamak isteyen herkesin lida kullanmasını tavsiye ediyorum.

Sharon: Ben 25 kilo verdim. 25 kilo vermek imkansız gibi görünüyordu. Her denediğim bir diyetten sonra tekrar kilo alıyordum. Diyetlerle maksimum 10 kilogram verebildim ve verdikden sonra tekrar aldım. Daha sonra lidayla karşılaştım ve hemen kullanmaya başladım ilk başlarda inandırı gelmedi tabiki ama kullanınca farkını anlıyorsunuz. Lida kullanırken açlık hissetmiyorsunuz karnınız tamamen dok oluyor abur cubur bile yemek istemiyorsunuz. Bu benim için inanılmaz birşey tam tamına 25 kilo vermek gerçekten inanılmaz. Teşekkürler lida

Alena: Hayatım boyunca hep zayıfdım taki hamileliğime kadar. Hamileliğimden sonra kendimi çok farklı bir biçimde buldum 23 kilogram almıştım çünkü. Aldığım kilolar artık hayatıma yansımaya başlamıştı psikolojim gittikçe bozuluyordu ve hemen bir çare aramaya başladım. Hemen zayıflama ürünlerini araştırdım ve lidayla tanıştım. Kullanılması basit olduğu için lidayı tercih ettim ve hemen kullanmaya başladım. Şimdi ise lidaya teşekkür ediyorum. Herhangi bir çaba harcamadan 18 kilo verdim ve eskisi kadar zayıfım.


Sen de Yorumla!

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Sosyal Paylaşım

Rss Aboneliği

Sitemap

FeedBurner