Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
lida fiyatları
Lida > Lida Zayıflama Hapı > Sahte Lidalara Dikkat

Satışlarındaki artış nedeniyle lida zayıflama kapsülününde sahteleri bulunmaktadır. Peki lidanın nasıl sahte olduğunu anlarız? İlk başta bakmanız gereken yer kutu görseli sitemizde bulunan orjinal lida sekmesinden, orjinal lida kutusunu görebilirsiniz. En önemli nokta ise kapsül içindeki tozdur. Tozun açık kahverenginde ve tadının acı olması gerekmektedir. Sahte lidalardaysa kapsül içerisindeki tozun rengi beyaz, tadı ise acı değildir.

Lida Kapsülünün Üstündeki Resim ve Rakamlar:
2009 başına kadar lida zayıflama kapsülünün üzerinde bulunan firma logosu ve telefan numarası olmayan ürünler sahteydi. 2009 başında yeni görsel ve yeni içerik olarak değişen lidada, ilk üretilen kapsüllerin üzerinde logo yoktu, bunun nedeni ise kapsüllerin eskiden hayvan derilerinden yapılmaktaydı ve 2009 başında kapsüllerde bitkiselleştirildir. Bu yüzden ilk çıkan seride kapsül üzerine işlenme yapılamadı. 2 ay sonra bu teknolojiye ulaşılıp tekrar kmdali firmasının logosu ve telefon numarası kapsüllerin izerine basıldı.

Yorumlar(8)
 1. Nılo portre 03 Aralık 2014

  Ben anlamadım ya şimdi ilacın üstünde logo vardı yokmu? Ben henüz satın almadım arkadaşım kullandı 3 sene önce ve cok memnun kaldı sımdı tekrar kilo aldığı için bende kilo aldım ,tekrar alalım dedik fakat onun ellindeki kapsülde fırma logosu ve serie numarası var üstünde içi ise acık kahve kumsal kumu rengı gıbı, ben sizden cevap alabılrımıym bende sıpariş vermek istiyorum artık.

  Saygılar


  • admin 04 Aralık 2014

   Merhaba, yeşil seri numaralı ve turuncu kahve seri numaralı 2 çeşit lida elimizde mevcuttur. Arkadaşınız büyük ihtimal bizden alışveriş yapmıştır.


 2. rezzan 24 Ocak 2010

  slm herkese bende şaşırdım nerden sipariş verecegim herkes orjinal diyo su anda elımde son 5 kapsulüm herzaman sipariş verdim yeride kaybemişim şasırdım kaldım.. dicem şuki ben uzun zamandır kullanıyorum bu ürünü bir sefer denk geldim baskısız kapsüle ve faydasınıda görmedim acıkcası… iyice karıstırdılar kafamızı ..bide kutular benim bildim kadın resmi olan orjinal ama kelebek olanda orjinal dıuolar bence kapsülde damga varsa kadın resmide varsa acıysada alın ..almadan önce sorun tabiki şimdi bende burayla görüsüp siparisimi gececem bakalım hayırlısı .. bu arada piyasadaki ilaclara kanmayın hiç biri lida kadar etkili deyil emin olun hala bi dünya ilaç var alimde piyasadakılerden ama gene lidaya döndük … sonuc alamadık 7 kılo fazlam var dert oldu veremıyoz insallah bu sefer vericez.. :)))


 3. şule bulut 11 Kasım 2009

  tadının acı olması orjinallik için yeterli bir bilgimidir.logo olmayan kapsüller hangi üretim tarihini taşıyordu?hangi tarihten sonraki ürünlerde logo var lütfen cevaplarmısınız çok önemli


 4. şule bulut 11 Kasım 2009

  lütfen yorumumu onaylamasanızda bir cevap yazın lütfen.Bütün siteler orjinal ürün sattıklarını iddea ediyor ve farklı orjinallik kanıtları sunuyorlar.2008 den sonraki ürünlerdeki kapsul içeriğini koyu kahverengi gösteriliyor ve tarım bakanlığı onaylı satıldığı belirtiliyor eğer siz orjinal ürün satıyorsanız gerçekten lütfen ikna edecek doğru cevaplar verin biranönce bizlerde kime inanacağımı şaşırdık.kmdalinin sitesinde lida hiç yok zaten o da ayrı bir muamma….


 5. şule bulut 11 Kasım 2009

  Lütfen hem 03/10/2009 üretim tarihli ve sitenizde gösterdiğiniz orjinal lada görseliyle birebir uyumlu kutu ve kapsül blesteride aynı gibi görünen ilacım kapsülünün üzerinde şirket logosu ve rakamların olmamasını nasıl yorumluyorsunuz üretim tarihi 2009 başı olsa tamam söylediğiniz logo basılamayan döneme ait orjinal kapsul olabilir diye düşüneceğim ama son sürümlerde basılamama probleminin çözüldüğünü söylemişsiniz ki bir ay önce aldığımız kutudaki kapsüllerde logo ve numara var son gelenlerde yok yani teknolojik anlamda logo basılamama sorununun çözümünden sonra alınmış kapsül.Bu durumda kutu dışı ve blasteri orjinal gibi görünsede elimizdeki ürün sahte olabilirmi?Lütfen acil cevaplayın.Sen de Yorumla!

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Sosyal Paylaşım

Rss Aboneliği

Sitemap

FeedBurner